Chcesz uzyskać legitymację ISIC - AZS ? Wykonaj kilka następujących kroków: 

 

Dłużej: wejdź na stronę www.legitymacje.azs.pl ,po czym przeczytaj informacje na temat legitymacji; na końcu tych informacji znajdzisz pozycję "system internetowy legitymacji AZS I ISIC-AZS;

 

Na skróty: wejdż bezpośrednio do systemu poprzez  link system internetowy legitymacji AZS i ISIC-AZSotworzy Ci się możliwość wypełnienia danych osobowych oraz wygenerowania deklaracji, która umożliwi Ci przystąpienie do Klubu Uczelnianego AZS Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu.

 

 

PAMIĘTAJ !!!

  • Wybierz pierwszą legitymację z dóch pokazanych na ekranie. Jest to legitymacja międzynarodowa - ISIC AZS. Druga legitymacja pod legitymacją ISIC AZS to legitymacja krajowa AZS dla członków powyżej 26 roku życia.
  • Czytaj dokładnie i postępuj zgodnie z instrukcją krok po kroku. 

 

Koniecznie zapoznaj się z poniższymi informacjami w roku akademickim 2019/2020

1. Wysokość składki członkowskiej AZS zostanie podana po zebraniu Zarządu Głównego AZS w Warszawie, najpóźniej do 30 września br.

2. Status członka AZS uzyskuje się po opłaceniu składki.

3. Ważność ubezpieczenia rozpoczyna się następnego dnia po potwierdzeniu członkostwa w systemie internetowym przez uprawnionego pracownika AZS Gdańsk.

a/ W przypadku przedłużania ważności legitymacji wydanych lub przedłużonych w  roku akademickim 2019/2020 należy zalogować się na stronie: https://polisy.voyager.pl/PolisaOnline/Wybor.aspx?id=AZSZARZADG&U=14wypełnić, wydrukować, podpisać i dostarczyć 2 x wniosek wraz z legitymacją do kierownika/ trenera  sekcji lub Prezesa Klubu Uczelnianego AZS PWSZ Elbląg mgr Henryki Szumnej - tel. 691 690 668; e-mail: Turn on Javascript!.

b/ W przypadku wyrobienia nowej legitymacji lub przedłużeniu legitymacji nieważnej w r/a 2019/2020, należy zalogować się na stronie: https://polisy.voyager.pl/PolisaOnline/Wybor.aspx?id=AZSZARZADG&U=14wypełnić, wydrukować, podpisać i dostarczyć 2 x wniosek do kierownika sekcji lub Prezesa Klubu Uczelnianego AZS PWSZ Elbląg mgr Henryki Szumnej - tel. 691 690 668; e-mail: Turn on Javascript!.

4. W trakcie roku akademickiego 2019/2020 nie ma możliwości zmiany wariantu składki (wymienionych w punkcie 1).

5. Legitymacje wyrabiane będą w terminie 7 dni od złożenia dokumentów w biurze Organizacji Środowiskowej AZS Gdańsk

6. Informacja dotyczy Klubu Uczelnianego AZS PWSZ w Elblągu:

    a/ Termin złożenia deklaracji w Biurze AZS Gdańsk jest uzależniony od daty złożenia deklaracji i wpłacenia składek w poszczególnych sekcjach klubu przez studentów.

    b/ Ustala się termin złożenia w/w dokumentów do Prezesa KU AZS PWSZ Elbląg na dzień 31 październik 2019 rok.

    c/ Ustala się drugi termin złożenia w/w dokumentów do Prezesa KU AZS PWSZ Elbląg na dzień 14 listopada 2019 rok do godziny 14.00

 

Dalsze informacje

Od dziś możesz korzystać z wyjątkowo atrakcyjnego pakietu medycznego w Grupie LUX MED. Naszą ambicją jest, aby wszyscy nasi członkowie cieszyli się dobrym zdrowiem. Zdrowie jest bowiem szczególnie ważne dla ludzi uprawiających sport. Szybka diagnostyka i podjęcie leczenia to najlepszy sposób by utrzymać sprawność na najwyższym poziomie. Chcąc nieustannie promować zdrowy styl życia, z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce program opieki medycznej w blisko 100 placówkach Grupy LUX MED i ponad 1200 placówkach partnerskich w całej Polsce. Pakiet medyczny Comfort AZS obejmuje kompleksowe konsultacje lekarzy specjalistów, w tym ortopedy (bez skierowań) oraz niemal 500 rodzajów badań diagnostycznych wraz z RTG, USG, tomografią komputerową, rezonansem magnetycznym, a także rehabilitację. Posiadacz pakietu otrzymuje także 10% rabatu na leczenie i zabiegi operacyjne w Carolina Medical Center w Warszawie oraz na rehabilitację w Grupie LUX MED w całej Polsce. 

Zarząd Główny AZS wynegocjował dla Was atrakcyjne stawki, niedostępne nigdzie indziej za tak szeroki zakres prywatnej opieki. Wyrabiając nową legitymację AZS / ISIC-AZS lub przedłużając jej ważność, po prostu wyraź chęć nabycia pakietu Comfort AZS (wyboru można dokonać także później). Następnie niezwłocznie dokonaj opłaty. Wszystkie szczegóły dotyczące pakietu Comfort AZS w Grupie LUX MED znajdziesz na stronie www.luxmed.azs.pl .

Wszystkim, którzy korzystają z legitymacji ISIC-AZS, polecamy zniżki w kilkudziesięciu tysiącach miejsc na całym świecie - w tym w Polsce. Dzięki funkcjonowaniu w systemie ISIC można uzyskać dostęp do tańszego transportu, hoteli, restauracji, i wielu innych okazji, a także do dodatkowego ubezpieczenia (m.in. na uprawianie sportów ekstremalnych). Szczegóły na stronie www.azs.isic.pl .

 

Zachęcamy także do zapoznania się nowym zakresem ubezpieczenia oferowanym przez kolejnego naszego partnera, Gothaer.   Szczegóły na stronie www.legitymacje.azs.pl

 

 

Źródło: ZG AZS